Думка UA


Проект «Думка UA» покликаний надавати оцінку подіям, що відбуваються в Україні та світі. За допомогою експертних коментарів, ми хочемо нагадати українцям яку країну вони повинні вимагати від влади і чи ми дійсно про неї все знаємо. Проект «Думка UA» – це ініціатива для активних громадян, що намагаються своїм словом змінити світ навколо себе.

В цей динамічний час суспільних та політичних трансформацій, ми прагнемо об’єднати навколо себе тих українців, що хочуть бути почутими і фахово коментують те, що навколо них відбувається. Дуже важливими в таких умовах є обговорення ідей розвитку українського суспільства, пошуки відповідей на нагальні питання, що заважають Україні стати більш сучасною, відкритою і процвітаючою країною. Проте, не слід забувати і загальносвітовий контекст, що впливає на події в нашій країні, а його оцінка допомагає зрозуміти динаміку процесів формування нового світопорядку.

Наша цільова аудиторія: stakeholders, decision-makers, українські та міжнародні політики, журналісти, економісти, зацікавлені особи України та світу.

Тематика коментарів «Думка UA»

Щодо України: впровадження реформ в Україні та особливості функціонування політичної системи України; економічна ситуація в країні; інформаційні виклики та протидія «гібридній війні»;інтеграція України в європейські та євроатлантичні інституції.

Щодо міжнародної політики: економічні виклики; виклики європейської та міжнародної безпеки; ЄС, США, Близький Схід.

Для того, щоб долучитися до команди експертів Інституту політики та урядування, необхідно заповнити форму.

Проект «Думка UA» – це ініціатива для активних громадян, що намагаються своїм словом змінити світ навколо себе. У нас різні погляди, але саме так ми навчаємося вибудовувати спільну візію, обмінюємося досвідом задля ефективного впровадження наших ідей та бачень. Труднощі і кризи нас мобілізують.

Саме тому, формування нової генерації українських політиків, експертів та активістів із проукраїнським та європейським типом мислення є тією метою, за реалізацію якої береться наша команда Проекту.

Додаткову інформацію можливо отримати за електронною адресою: info@ipg.org.ua