Команда

 

Вікторія Вдовиченко
Президент


Засновниця Інституту. Здобувачка кафедри зовнішньої політики і дипломатії Дипломатичної академії України, викладач Київського національного економічного університету. Фіналістка від України грантової програми для випускників від Уряду Сполучених Штатів Америки, пройшла стажування у США. Модератор та спікер міжнародних програм у Словаччині, Польщі, Франції та Італії. Автор багатьох публікацій з історії зовнішньої політики держав-членів ЄС та європейської інтеграції.

  

Ольга Чорна
Керівник юридичного відділу


Юрист з багаторічним досвідом роботи з комерційними та неурядовими інституціями. Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Член Координаційної ради молодих юристів України при Головному управлінні юстиції у Кіровоградській області, учасниця Форуму молодих юристів України, багатьох міжнародних конференцій та автор наукових статей за напрямком "Право інтелектуальної власності", член Української асоціації аграрного права.

 

Юлія Маркуц
Керівник відділу 
PR та міжнародних зв’язків 


Кандидат економічних наук, старший викладач Київського національного торговельно-економічного університету. Здійснює координацію співпраці Інституту з громадськістю, урядовими інституціями, державними органами, міжнародними асоціаціями. Випускниця міжнародних програм у Великобританії, Мальті, Польщі.

 

Ольга Руденко
PR-менеджер


Займається інформаційним забезпеченням проекту "Школа ефективного урядування: Адвокасі", магістр "Міжнародного права", член Європейської Асоціації Студентів Права (ELSA), Палати податкових консультантів та член правління в ГО "Global Ukrainian Development". Учасниця програм: "Молодь змінить Україну", "Школа державного управління", "Towards Democracy".

 

Анастасія Бежевець
Менеджер з міжнародних зв’язків 

Студентка 4 курсу Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана за напрямом міжнародна економіка. Займається формуванням іміджу організації в Україні, налагодженням зв’язків з громадськістю. Має активну громадську позицію, волонтер ГО "Поруч". Переможниця програми короткострокових обмінів державного департаменту США, учасниця міжнародного обміну у Вірменії.

 

Світлана Позняк
Менеджер по роботі зі ЗМІ


Студентка 4 курсу Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана за напрямом міжнародна економіка та менеджмент. Проводить дослідження на тему міжнародної конкурентоспроможності країн, міжнародної міграції та людського капіталу. В організації займається питаннями PR, роботою зі ЗМІ та інформаційним супроводом проектів. Стажер Федерації розвитку франчайзингу України, волонтер ГО "Поруч". Учасниця конкурсу CFA Institute Research Challenge.