Проекти


Якщо ти молодий активний українець, прагнеш соціальних та політичних змін у нашій державі та зацікавлений долучитися донового освітнього проекту, то ГО «Інститут політики та урядування» запрошує тебе взяти участь у «Школі ефективного урядування: адвокасі» та розробити і реалізувати власну адвокасі-кампанію!


Дати: листопад 2015 р. – квітень 2016 р.
Місце: м. Київ, Україна
Дедлайн: 6 листопада 2015 р.
Учасники: 30 молодих українців

Проект складається з IV етапів:

І Етап: перегляд онлайн-лекцій з основ ефективного урядування та адвокасі за якими учасники опишуть власну адвокасі-ідею із поясненням актуальності теми.

ІІ Етап: триденна групова тренінг-робота з експертами в межах Школи (27-29 листопада 2015 р., м. Київ), за допомогою яких учасники Школи оформлять свої адвокасі-ідеї у адвокасі-проекти.

ІІІ Етап: реалізація учасниками Школи власних адвокасі-проектів на місцях.

ІV Етап: дводенна сесія-обмін досвідом щодо реалізації адвокасі-кампаній на місцях та розробка збірника рекомендацій щодо роботи над адвокасі-проектами (квітень 2016 р., м. Київ).

Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн-форму.

Пов’язані з участю витрати (проїзд залізничним або автобусним транспортом, та проживання іногородніх учасників під час проведення ІІ та ІV Етапів Школи) покривають організатори.

Три найкращі та найбільш ефективні адвокасі-кампанії учасників отримають фінансове заохочення.

Додаткову інформацію можливо отримати за електронною адресою: info.g.governance@gmail.com

Долучайся та власноруч будуй дієве, демократичне та досконале урядування в Україні!

Слідкуйте за оновленнями Школи на сторінці в Facebook та Вконтакте!

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Дем'янчук Олександр Лекція
Скіпальський Андрій Лекція
Коліушко Ігор Лекція
Базілевич Денис Лекція